Hakkımızda

İstanbul Signature hair transplant saç ekimi, hakkımızda
Saç Ekimi hakkımızda görsel 1
Kaş Ekimi hakkımızda görsel 2
Bıyık Ekimi hakkımızda görsel 3
Hakkımızda

Saç ekimi konusunda en iyi hizmeti sunmaya adanmış bir ekibiz.

Dünya’nın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’a gelen kadın ve erkeklere yepyeni bir görünüm kazandırmak amacıyla 16 yıldan beri hizmet vermekteyiz. Saç ekimi, sakal, bıyık ve kaş ekimi üzerine hizmet veren Signature Hair Transplant olarak güler yüzlü hizmet anlayışı, uzman kadromuz ve son teknoloji tıbbi cihazlarımız ile misafirlerimizin beklentilerini sürekli olarak aşan sonuçlara imza atmaktayız.

Signature Hair Transplant seyahatiniz için gerekli tüm şehir içi ulaşım, konaklama ve saç ekim vs. operasyonunun her aşamasında kusursuz hizmet anlayışı ile hareket eder. SIGNATURE Hair Transplant etkili ve modern tıbbi yöntemlerle en doğru ve doğal saç görünümünü kazanmanızı sağlar. Tıbbi deneyim ve kozmetik sanatının benzersiz kombinasyonunu müşterilerine sunan SİGNATURE Hair Transplant, dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerine onların hayatlarını güven içerisinde değiştirecek bir hizmet sunmaya devam ediyor.

  • Daha iyi sonuç elde etmek için bilimsel beceriler
  • Tam donanımlı hastane ortamında operasyon
  • Profesyonel doktorların elinden en iyi teknikler
  • 3 Kat daha yoğun ekim
  • Kişiye özel çalışmalar
Ekibimiz

Alanında uzman ekibimizi tanıyın

Signature Hair Transplant olarak sizler için başta saç ekimi olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm alanlarda en deneyimli ve en başarılı uzmanları bir araya getirdik.

doctors.Oğuz Güneşcan Saç Ekimi ve Estetik Uzmanı

Oğuz Güneşcan

Saç Ekimi Uzmanı

Şirine Çelebi Saç Ekimi Uzmanı

Şirine Çelebi

Saç Ekimi Uzmanı

Çalışma Prensibimiz

Operasyon Öncesi ve Sonrası Tam Kontrol ve İlgi

Operasyon Öncesi

Saç ekimi başta olmak üzere, kaş ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi ve rinoplasti alanlarında her hastamız için özel ilgi gösteriyoruz. Hedefimiz insanların mutluluğunun kaynağı olmaktır, bu doğrultuda çalışma prensiplerimizi geliştiriyoruz. Operasyon öncesi sizi mutlu edecek görünüşü öğrenip ardından analiz çalışması yaparız. Saç yönlerinizi belirleriz ve saçların yoğunluk haritasını oluştururuz. Gerekli tüm planlamaları yapıp bu konuda hedeflediğimiz görünüşü sizinle paylaşır ve sizin mutluluğunuz ön planda olacak şekilde operasyonu gerçekleştiririz.

Operasyon öncesi sizi mutlu edecek görünüşü öğrenip ardından analiz çalışması yaparız. Saç yönlerinizi belirleriz ve saçların yoğunluk haritasını oluştururuz. Gerekli tüm planlamaları yapıp bu konuda hedeflediğimiz görünüşü sizinle paylaşır ve sizin mutluluğunuz ön planda olacak şekilde operasyonu gerçekleştiririz

Operasyon Sonrası

Operasyon sonrasında sizlere iyileşme sürecinde bakım bilgilerini verip periyodik kontroller ile saç ekim operasyonunun başarıya ulaşmasını sağlarız.

15+

Ülke

27000+

Başarı Hikayesi

15+ Yıl

Deneyim

Signature Hair transplant saç, kaş, sakal ve bıyık ekimi sayılar 1
Signature Hair transplant saç, kaş, sakal ve bıyık ekimi sayılar 1