Ekibimiz

Ekibimiz

Alanında uzman ekibimizi tanıyın

Signature Hair Transplant olarak sizler için başta saç ekimi olmak üzere hizmet verdiğimiz tüm alanlarda en deneyimli ve en başarılı uzmanları bir araya getirdik.

Oğuz Güneşcan Saç Ekimi Uzmanı

Oğuz Güneşcan

Saç Ekimi Uzmanı

Oğuz Güneşcan 1972 yılında İstanbul’da doğdu. Eğitim hayatını Tuzla Sağlık Meslek Lisesi “sağlık memuru olarak tamamladı. Meslek hayatına, yoğun bakım ünitesi gibi hayati önem taşıyan birimlerde devam etti. Daha sonra, Kıbrıs Rauf Denktaş Üniversitesi “saç ekim uzmanlığı” alanında eğitim görerek devam etti.

Oğuz Güneşcan, kariyer hayatına Sağlık Bakanlığı bünyesinde birçok dalda ve farklı illerde çalışarak hizmet vermeye başladı. Sağlık Bakanlığı bünyesinde çalışmaya devam ettiği dönemlerde, mesleki gelişimine ve mesleki eğitimlere önem vererek, 2004 yılında araştırmalarını arttırarak kariyerine emin adımlarla devam etti ve 2007-2012 yılları arasında mesleki eğitim ve araştırmalarına Hollanda, Almanya, Dubai, Suudi Arabistan’da devam etti. yurt dışında birçok cerrahi işlemlere katıldı.

Oğuz Güneşcan, 2007 yılında kurucu ortaklığını yaptığı ve kısa sürede Türkiye’nin önemli ve büyük sağlık turizmi alanında hizmet veren şirketlerinden biri haline getirdiği “Signature Hair Transplant” Saç ekimi alanında hizmet veren, öncü firmalar arasında yerini alarak, Dünya’da ve Türkiye’de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Şirine Çelebi Saç Ekimi Uzmanı

Şirine Çelebi

Saç Ekimi Uzmanı

Şirine Çelebi 1995 yılında Mardin de doğdu. Eğitim hayatına Ankarada başladı. Afyonkarahisar kocatepe sağlık bilimleri fakültesinde mezun oldu. Meslek hayatına, yoğun bakım ünitesi, acil ve hemotoloji gibi branşlarda devam etti Başarılarının devamını dileyen şirine çelebi yurtdışında kökhücre tedavisi eğitimini tamamladı.

Kariyerine kıbrıs rauf denktaş üniversitesi Saç ekim uzmanlığı ve güzellik - estetik alanında eğitim alarak başarılarına devam etti . Yurtdışında mısır, kıbrıs , dubai , fas ,bakü ve almanya da bir çok cerrahi işleme katıldı.

Şirine Çelebi, 2007 yılında kurucu ortaklığını yaptığı ve kısa sürede, Türkiye’nin önemli ve büyük sağlık turizmi alanında hizmet veren şirketlerinden biri haline getirdiği “Signature Hair Transplant” saç ekimi alanında hizmet veren, öncü firmalar arasında yerini alarak, Dünya’da ve Türkiye’de adından söz ettirmeyi başarmıştır.

15+

Ülke

27000+

Başarı Hikayesi

15+ Yıl

Deneyim

Signature Hair transplant saç, kaş, sakal ve bıyık ekimi sayılar 1
Signature Hair transplant saç, kaş, sakal ve bıyık ekimi sayılar 1